ru

C1 Şimdi Randevu
Alın
Sağlığınızı Koruyun Randevu
C1 SAĞLIĞINIZI İHMAL
ETMEYİN
Gelişmiş hücre bakımı GENEL CERRAHİ
C1 Size Özel
Diyet Programları
Sağlığınızı Koruyun Beslenme ve Diyet
Sağlığınız İçin

Tedavi
ve
Uygulamalarımız

Elipse mide balonu diğer balonlardan farklı olarak yutularak uygulanan bir balondur. Obezite tedavisinde çığır açan yöntemi ile anestezi ve endoskopi gerektirmez. Dört ay sonra vücuttan kendiliğinden atılır.

Mide balonu ameliyatsız bir zayıflama yöntemidir. Mideye yerleştirilen silikon bir balon yer kaplayarak zayıflamaya yardımcı olur. Bu balon mide içinde yer kaplayarak daha az gıda ile çabuk doymanızı sağlar.

Obezite yani şişmanlık vücuttaki yağ dokusunun aşırı atışına bağlı olarak vücut ağrılığının normalin üstünde olmasıdır. Obezite vücut kitle indeksi hesaplanarak belirlenir kişinin kilosunun boyuna iki defa bölünmesiyle elde edilir.

Genel cerrahi, ilaçlarla veya diğer tıbbi yöntemlerle tedavi edilemeyen genel ya da bölgesel hastalıkları cerrahi yöntemlerle ya da hastalıklı organları vücuttan çıkararak hastaları tedavi eden bir tıp branşıdır.

Рассчитайте свой индекс массы тела

Как рассчитать индекс массы тела?

Индекс массы тела (ИМТ) рассчитывается путем деления массы тела (кг) на квадрат роста в метрах. Идеальный вес получается путем умножения желаемого ИМТ на квадрат роста.

Beden Kitle İndeksi Hesaplama		

Hasta Yorumları

GÜVENİLİR YORUMLARIMIZDAN BİR KISMI
5 yıldızı hak etti. Doktor inanılmaz, hastane mükemmel ve doktorun personeli daha mükemmel. İşlem bir veya iki saat sürüyor ve sonra gitmeye hazırsınız. 5 yıldızı hak etti.
“Personel harika ve destekleyici. Başından sonuna mükemmel hizmet. Personel harika ve destekleyici idi. Çok misafirperver. Sonuçlarımı bekliyorum..”
“Doğru doktoru seçtim ve onu herkese tavsiye edeceğim Daha önce okuduğum bir yorumda , Dr Mucteba Gündüz’ün sıkı çalışmasına ne kadar yıldız verilse az diyordu…  ”
“Bu adam için yeterli yıldız yok. Ne kadar tavsiye etsem az. Dr. Mucteba Gündüz operasyonumun tarihinin alınmasından son ana kadar harikaydı. ”
Op. Dr. Mücteba Gündüz
Abdalla
Ms.Jackson
Owusuaa Kwakye
Geraldine Kearney

Blog

No Posts Found

Op. Dr. Mücteba Gündüz
Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi: 09:00 - 18:00
Hafta Sonu: 11:00 - 17:00