Hasta Yorumları

Owusuaa Kwakye
Doğru doktoru seçtim ve onu herkese tavsiye edeceğim Daha önce okuduğum bir yorumda , Dr Mucteba Gündüz’ün sıkı çalışmasına ne kadar yıldız verilse az diyordu. . 2 Ağustos 2019’da mide balonu için gittim. Benim gelişimi ve ulaşımımı kontrol etmek için sürekli telefon ettiler. Havaalanından aldılar,otele bıraktılar. Yolculuk konusunda biraz endişeliydim ama gerçekten evimde gibi hissettirdiler. Doğru doktoru seçtim ve onu herkese tavsiye edeceğim, daha fazla yıldızı hak ettiği harika bir iş yaptı.
Abdalla
5 yıldızı hak etti. Doktor inanılmaz, hastane mükemmel ve doktorun personeli daha mükemmel. İşlem bir veya iki saat sürüyor ve sonra gitmeye hazırsınız. 5 yıldızı hak etti.
Geraldine Kearney
Bu adam için yeterli yıldız yok. Ne kadar tavsiye etsem az. Dr. Mucteba Gündüz operasyonumun tarihinin alınmasından son ana kadar harikaydı. Operasyondan önce ve sonra her şeyi ayrıntılı olarak açıkladı. Asistanı da en az onun kadar iyi. Hastaneye geldiğiniz andan itibaren yanınızda. Ameliyattan sonra ve hemşirelerin bana gösterdiği özen çok iyiydi.. Bu adam için yeterli yıldız yok, onu ne kadar tavsiye etsem az.Operasyonum ‘’Tüp Mide’’ operasyonuydu ve fiyatı çok makuldu.
Ms.Jackson
Personel harika ve destekleyici Başından sonuna mükemmel hizmet. Personel harika ve destekleyici idi. Çok misafirperver. Sonuçlarımı bekliyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Op. Dr. Mücteba Gündüz
Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi: 09:00 - 18:00
Hafta Sonu: 11:00 - 17:00